Anna Lewandowska. 7 treningów po 15 minut

Regularne treningi to jedyny skuteczny sposób na utrzymanie pięknej sylwetki. Jeśli zależy ci na idealnej figurze, ale nie masz czasu na siłownię, koniecznie sprawdź, co tym razem przygotowała Ania Lewandowska. Już teraz na płycie DVD!

Autor: Anna Lewandowska
Wydawnictwo: Edipresse
Rok wydania: 2016
Cena:

Normalna cena: 29,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 19,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Ania przygotowała specjalny trening, w którym ćwiczenia zmieniają się wraz z dniem tygodnia. Bo każdego dnia Ty też inaczej się czujesz i potrzebujesz czegoś odmiennego. Zaletą przygotowanych przeze treningów jest to, że każdy z nich trwa kwadrans, co powoduje, że trudno będzie Ci znaleźć wymówkę - dzięki temu trening przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od kondycji i stopnia zaawansowania. Można go przeprowadzić w dowolnym miejscu, a pozostawienie uczucia niedosytu sprawi, że będziesz niecierpliwie czekać na następną sesję, a propozycje zdrowych koktajli na cały tydzień, które dodadzą Ci energii każdego dnia. Krótkie treningi i pożywne śniadania to znakomita metoda uczenia się konsekwencji i nabierania dobrych nawyków. Zobaczysz, że pokochasz treningi, a Twoja kondycja i poczucie własnej wartości będą rosły z każdym dniem!

Co znajdziemy na DVD?
DVD zawiera zestaw ćwiczeń na każdy dzień tygodnia. Wystarczy 15 minut każdego dnia. Treningi trwają tylko kwadrans, więc na pewno znajdziesz czas, aby je wykonać. Ćwiczenia są przede wszystkim bezpieczne, skuteczne i nie pozostawiają miejsca na nudę. W wyjątkowy sposób przyspieszysz spalanie tkanki tłuszczowej, poprawisz kondycję i samopoczucie.
 
Które partie ciała wymodelujesz dzięki treningom Ani?
        •    brzuch,
        •    nogi,
        •    pośladki
        •    ramiona,
        •    barki,
        •    plecy
 

Wśród ćwiczeń znajdziesz też trening oparty na protokole Tabaty, czyli intensywny trening interwałowy. Jednocześnie wzmacnia mięśnie całego ciała, szybko poprawia kondycję i spala tłuszcz, szczególnie ten zlokalizowany w okolicach talii. Zestaw obejmuje ćwiczenia dynamiczne i angażujące wiele grup mięśniowych jednocześnie.

Informacje o produkcie

EAN 9788379453825
Data wydania 27 kwi 2016
Gatunek sport, treningi
Wydawnictwo Edipresse
Autor Anna Lewandowska