Anka i diabeł stróż

Meredith Wild tym razem w duecie z Helen Hard zabierają Czytelniczki w namiętną podróż, podczas której wszystko jest możliwe…
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2018
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 33,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 22,04 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Meredith Wild tym razem w duecie z Helen Hard zabierają Czytelniczki w namiętną podróż, podczas której wszystko jest możliwe… W tej magnetyzującej pożądaniem powieści, kobiety z wypiekami na twarzy będą śledzić losy tytułowej „żony” i zagadkowego mężczyzny. Życie Kate Lewis wali się, kiedy otrzymuje wiadomość o katastrofie samolotu, którym leciał jej ukochany mąż Price. Kobieta nie potrafi pogodzić się ze stratą. Bratowa próbuje wyrwać wdowę z marazmu proponując wspólne wakacje. Kate z rezerwą podchodzi do wyjazdu. Nie spodziewa się, jak ta wyprawa odmieni jej życie…Gdy na słonecznej wyspie Kate ujrzy swego opłakiwanego od roku męża, nie będzie w stanie opanować sprzecznych emocji. Radość, wściekłość, niedowierzanie będą miotały nią, nie dając spokoju i piętrząc tysiące pytań. Powrót ukochanego zdaje się tylko snem, w który trudno uwierzyć. Okaże się jednak, że Price naprawdę żyje i chce, aby do siebie wrócili. Zawsze stanowili idealną parę – świetnych przyjaciół i cudownych kochanków. Kobieta nigdy nie przestała go kochać i pozostała mu wierna. Teraz mają szansę znowu być razem, a koszmar samotności i rozpacz mają odejść w zapomnienie. Odżywa dawna namiętność, a spragnione ciała odkrywają siebie na nowo.


Po tym, przez co przeszliśmy, zasłużyliśmy na godziny pieprzenia się i mnóstwo dwudziestominutowych orgazmów. Nie byłem jednak przygotowany na to, jak intensywne okażą się te doznania po roku obywania się bez seksu.


Nagle zaczęło mi zależeć tylko na tym, by doszła przede mną.


Wysunąłem się z niej i pociągnąłem ją na krawędź łóżka, tak aby wsparła na niej pośladki. Całowałem jej gładkie łydki, układając je sobie na barkach.


Powiodła opuszkami palców po moim brzuchu. Ten gest sprawił, że jej piersi złączyły się w uroczy sposób.


– Ale ja chcę cię dotykać – powiedziała.


Znów wsunąłem kutasa w jej mokry żar, powstrzymując jęk płynący z tego niewiarygodnego doświadczenia.


– Możesz mnie dotykać. Zaraz po tym, jak dojdziesz, skarbie. Ja już długo nie wytrzymam.
Po tych słowach zacząłem ją pieprzyć na poważnie. Utrzymywałem jej biodra pod idealnym kątem, uderzałem w jej najczulszy punkt, by posłać ją na orbitę.


 


Jednak sielanka nie trwa długo - życie szykuje dla Kate jeszcze jedną niespodziankę. Price odsłania przed żoną skomplikowane sprawy z przeszłości, które kazały mu ukrywać się przez miniony rok. Prawda okazuje się bardzo niebezpieczna. Mężczyzna prosi, aby Kate porzuciła wszystko i rozpoczęła z nim nowe życie gdzieś z dala od Nowego Yorku. Kobieta nie jest gotowa na taką zmianę, natomiast budzi się w niej dziennikarski instynkt…  Czy miłość i prawda zwyciężą?


Informacje o produkcie

EAN 9788381641753
Gatunek literatura obyczajowa
Dostępność 24h
Autor Nina Majewska-Brown
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 15 cze 2020