To, czego potrzebuję

Kontynuacja kipiącej namiętnością serii
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 352
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W miasteczku Ruxton ogień miłości nigdy nie gaśnie. Sercowe perypetie tym razem pochłoną Rylley Tennyson i CJ Tully’ego. Czy przypadkowe spotkanie stanie się początkiem pięknego uczucia?


W serii Alabama Summer J. Daniels udało się wykreować świat zwyczajnych, młodych ludzi targanych namiętnościami i połączonych ze sobą więzami przyjaźni. To właśnie jest siłą jej powieści – grupa sympatycznych bohaterów, którzy pomagają sobie nawzajem, troszczą się o siebie i przeżywają miłosne wzloty i upadki. W każdej książce poznajemy historię kolejnej pary, która walczy o swoją miłość – Mii i Bena, Luke’a i Tessy, Reeda i Beth.

To czego potrzebuję jest piątym tytułem tego cyklu. Opowiada o uczuciu rodzącym się między skromną, młodziutką Rylley i przebojowym policjantem CJ’em – przyjacielem jej brata Reeda. I choć poruszamy się po świecie bohaterów znanych z innych części, to każda książka niesie ze sobą nową ekscytującą przygodę, którą można czytać niezależnie od pozostałych tomów.

Rylley przybywa na ślub brata bez partnera – jej chłopak i brat są skonfliktowani i Reed nie życzy sobie widzieć Richarda na uroczystości. Dziewczyna nie przypuszcza, że kłótnia z chłopakiem i wybór imprezy rodzinnej tak bardzo wpłynie na jej życie. Złość na chłopaka, który chciał wymusić na niej rezygnację z wyjazdu zaprowadzi ją do baru, gdzie przeznaczenie każe jej spotkać nieziemsko przystojnego CJ’a. Zauroczona jego zniewalającym wyglądem i rozbawiona poczuciem humoru da się ponieść i spędzi z mężczyzną niezapomnianą noc.
Nie wierzę... że to... się dzieje.
A to się dzieje, i jeszcze raz, i jeszcze. Raz CJ jest na mnie, raz ja na nim, dotykamy się i uczymy się, co lubi ta druga osoba. Nasze ruchy są powolne, aż wreszcie nie możemy wytrzymać ani sekundy, bo ogarnia nas dzika desperacja. To wszystko jest takie nierzeczywiste. CJ jest wszędzie, jego usta, jego dłonie są takie chciwe, wciska w moją skórę urywane słowa, poznajemy każdy centymetr kwadratowy swoich ciał. Kręci mi się w głowie i czuję się jak pijana, jeszcze zanim we mnie wchodzi.
I jeśli da się wejrzeć w głąb czyjejś duszy, przysięgam, że właśnie to robi. Wpatruje się we mnie z taką uwagą, jakbym coś dla niego znaczyła. Jakby to było ważne.
Między tym, co ostre, gwałtowne i niegrzeczne, daje mi coś uroczego, jakby naprawdę mu na mnie zależało, a moje małe naiwne serduszko w to wierzy.
Wierzy we wszystko.
Szczęśliwa postanawia wyprowadzić się od Richarda i zacząć spotykać się z przystojnym policjantem. Jednak sytuacja komplikuje się po powrocie do domu, kiedy okazuje się, że jej chłopak nie przyjął do wiadomości zerwania. Skruszony przeprasza ją za swoje zachowanie i zapewnia o swoim uczuciu.

Rylley wiedziona wyrzutami sumienia postanawia zostać z Richardem, z którym była związana długo i do którego mimo chwilowych kłopotów nadal coś czuje. Z bólem serca odrzuca myśl o szczęśliwym związku z CJ’em i proponuje mu przyjaźń. Mężczyzna chce uszanować jej wybór, ale nie zamierza poddać się tak szybko. Ryley zbytnio go zauroczyła, przy niej poczuł coś, czego wcześniej nie znał – miłość od pierwszego wejrzenia - i zamierza o nią powalczyć.
CJ odchrząkuje i zaczyna mówić.
– Ty możesz o mnie zapomnieć, jeśli chcesz, albo możesz myśleć, że tak robisz, ale ja nie mam zamiaru o tobie zapominać, Riley. Posmakowałem czegoś i chcę o wiele więcej. Kochanie, takiego smaku się nie zapomina.
Zamykam oczy. Nie chcę, żeby zrobiło mi się ciepło na moim zdradzieckim sercu, ale tak się dzieje. Z całych sił próbuję to zignorować.
Kręcę głową i patrzę w lustro.
– Nie za bardzo wiem, co odpowiedzieć – przyznaję.
– Nie musisz odpowiadać. Mówię, jak jest. Ale ponieważ dokonałaś wyboru, muszę się wycofać, i chociaż się z tym nie zgadzam, szanuję twoje zdanie.
– Dziękuję. – Uśmiecham się, podoba mi się jego podejście. – I naprawdę chciałabym, żebyśmy zostali przyjaciółmi.
Niespodziewanie jego uczuciu z pomocą przychodzi bójka z chłopakiem Ryley, która zaprowadzi Richarda do więzienia, a CJ’a na odział ratunkowy. Jego poraniona noga będzie wymagała długiej rehabilitacji. Dziewczyna czując się winna oferuje policjantowi swoją pomoc, tym bardziej, że studiuje w szkole pielęgniarskiej. Wprowadza się do CJ’a i próbuje dotrzymać umowy o statusie przyjaciół. Nie jest to jednak łatwe, kiedy przebywa się z kimś, kto działa jak magnes.

Rozpoczyna się gra, w której obydwoje starają się stłumić rosnące w nich uczucie i pożądanie. Jednak w tej rozgrywce obydwoje są bez szans. Udawanie obojętności nie wychodzi żadnemu zbyt dobrze. W końcu będą musieli skapitulować.
Pięć dni później.
Rozciągnięta na CJ-u, z zamkniętymi oczami, z głową na jego nagiej piersi, z nogą przerzuconą przez jego biodro i ręką obejmującą go w pasie, leżę w samych majtkach w salonie. Jest po południu, CJ ogląda skróty z meczów baseballowych.
Czy często kładę się prawie naga? Nie.
Czy lubię oglądać skróty z meczów? Mogą być. Nie to, że ich nienawidzę.
Czy pomijając dwa razy w tygodniu, gdy musiałam wyjść na zajęcia, ja i CJ w ogóle wyszliśmy z domu? Nie.
Dochodzę do wniosku, że jest to zbyt ważne, by zachować to dla siebie i mówię.
– Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa. CJ ściska mnie, potem czuję na włosach jego gorący oddech.
– Ja też nie, kochanie – mruczy tym głębokim, aksamitnym niczym miód głosem, który jakby dotykał mojego ciała. I wiem, że mówi poważnie. Wiem to. Wyczuwam. A teraz, gdy usłyszałam jego odpowiedź, oficjalnie jestem najszczęśliwszą kobietą.
Problem w tym, że Ryley nie chce wyjawiać nikomu z przyjaciół, że ona i Tully są ze sobą. Obawia się reakcji otoczenia, zwłaszcza na początek ich znajomości. Boi się szczególnie reakcji swojego wybuchowego brata, który mógłby znienawidzić za to przyjaciela oraz zasadniczych rodziców, których nie chce zawieść. Czy dziewczynie uda się przełamać te obawy i zbudować szczęśliwy związek z CJ’em?


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381176385
ISBN 978-83-811763-8-5
Gatunek Literatura erotyczna
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 352
Data wydania 16 sty 2019