Ilość produktów: 0

Wartość: 0.00zł

jak zamówić

Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób zamówienia wybranej kolekcji:

 

Telefonicznie: Zadzwoń do nas pod numer (22) 584-22-22, pn.–pt. w godz. 8.00–17.00 i zamów wybraną przez siebie kolekcję. Opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki z częściami od 1 do 2, wpłacając należną kwotę na podany numer konta, który będzie dostarczony wraz z pierwszą przesyłką oraz po otrzymaniu części kolejnych (tylko przy płatności w dwóch ratach). Jeśli zamówisz prenumeratę po ukazaniu się drugiego tomu, opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki.

 

Za pomocą e-maila: Wyślij e-mail na adres BOK@edipresse.pl, w tytule wpisz  nazwę wybranej przez siebie kolekcji, w treści podaj swój adres, wariant prenumeraty oraz sposób płatności (jednorazowa lub ratalna). Opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki z częściami od 1 do 2, wpłacając należną kwotę na podany numer konta, który będzie dostarczony wraz z pierwszą przesyłką oraz po otrzymaniu drugiej części prenumeraty (tylko przy płatności w dwóch ratach). Jeśli zamówisz prenumeratę po ukazaniu się drugiego tomu, opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki.

 

Hitsalonik.pl: Wybierając kolekcję, którą chcesz zamowić, możesz od razu dokonać płatności w systemie dotpay.  System obsługuje najbardziej znane banki w Polsce oraz karty płatnicze Visa Classic i Master Card.

 

Możesz zamówić też numery archiwalne:
Jeśli brakuje Ci któregoś z tomów, możesz zamówić go telefonicznie pod numerem (22) 584-22-22, pn.–pt. w godz. 8.00–17.00 lub wysyłając e-mail na adres BOK@edipresse.pl, w tytule wpisz nazwę wybranej przez siebie kolekcji, w treści podaj swój adres i numer archiwalnego tomu. Koszt jednego tomu archiwalnego to cena wydrukowana na okładce tego tomu.
Niezależnie od liczby zamawianych tomów koszt wysyłki jest stały i wynosi 13,50 zł. W tym przypadku opłaty dokonasz przy odbiorze przesyłki.

 

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska S.A., ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa. Dane prenumeratorów będą przetwarzane w celu wysyłania zamówionej prenumeraty wraz z ewentualnymi próbkami produktów i gadżetów firm reklamujących się na łamach czasopism/kolekcji oraz w celu marketingu własnych produktów i usług administratora. Dane uczestników konkursów będą przetwarzane w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Każda osoba udostępniająca swoje dane osobowe ma prawo do ich wglądu oraz weryfikacji a także złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych na podstawie odrębnych przepisów